top of page
Search
  • Andrea Klimo

Charitatívna kolektívna výstava "Bude Ako Nebolo" v Bratislave

Updated: Feb 2

Prijmite srdečné pozvanie do T.O.P. AUTO PREMIUM Art Gallery Bratislava na prehliadku charitatívnej výstavy 46 výtvarníkov s názvom BUDE AKO NEBOLO, medzi ktorými je aj moje umelecké dielo #odvaha.


Ak máte túžbu vlastniť umelecké dielo a zároveň podporiť úžasný projekt, je tu skvelá šanca. Celý výťažok z predaja umeleckých diel bude venovaný OZ Súčasť života. Občianske združenie Súčasť života pomáha ženám a mužom, ktorí náhle stratili svojho životného partnera. Cieľom je vytvárať pracovné pozície a zamestnávať ľudí, zo zraniteľných a znevýhodnených skupín.

Moje umelecké dielo s názvom O d v a h a, bolo vytvorené a venované pre túto charitatívnu kolektívnu výstavu 'Bude ako nebolo' v TOP AUTO Premium Art Gallery Bratislava.


Výstava je prístupná od 6. do 29. septembra 2021 a bude ukončená dražbou vystavených diel. Jednotná vyvolávacia cena každého diela je 700 eur. Výťažok z predaja bude venovaný OZ Súčasť života. Všetky potrebné informácie o tomto charitatívnom projekte, zapojení sa do dražby, ako aj online katalóg vystavených diel, nájdete na stránke: www.turukartcollective.com Nenechajte si ujsť túto unikátnu príležitosť a príďte na prehliadku umenia, ktoré pomáha.13 views0 comments

Comments


bottom of page