top of page

REFERENCES

Martina from Slovakia:

Adka je uzasne nadana kreativna maliarka a architektka. Je inspirovana priamo nebom; preto jej malby nie len ze oziaria; obcerstvia priestor; ale aj vase srdcia. Ked sa pozeram na obraz , ktory mam od adky som plna nadeje a radosti. 
Adka sa vyzna; vypocuje; zodpovie vase otazky; vie odhadnut vas aj vas ineterier a perfektne poradit ; co sa vam najviac hodi. Velmi odporucam Ju a jej tvorbu. Je proste skvela

Jana from Slovakia:

Je tomu par rokov, co mi Andrejkin obraz dominuje v obyvacke. Uz si uprimne nedokazem predstavit ako tam vobec niekedy mohol nebyt. Mam aj ine, ale tento je “special.” VELMI ho mam rada, tak ako aj Aďku. 

Andrej from Slovakia:

Od Andrejky som si pred viac ako rokom kúpil úžasný obraz, ktorý sa ťažko popisuje. Ale v zásade je celý o možnosti vstúpiť do nádherného a oživujúceho Božieho pokoja, v ktorom sa dá odpočívať nad trápeniami a výzvami života. Rozhodne doporučujem obzrieť si jej tvorbu!

Barbora from Slovakia:

Od Andrejky máme nádherný obraz, jeho názov je Potenciál. Tento obraz je pre mňa veľmi vzácny, lebo keď sa naň zahľadím vždy mi pripomenie, že aj keď ja, ako človek zlyhám a neviem, ako ďalej ísť...je tu Boží potenciál, ktorý do nás vložil a Jeho obrovská nádej, do ktorej nás povoláva.. Andrejka má obrovský talent a jej obrazy sú naozaj unikátne a rozjasnia každé miesto.

Roman from Slovakia:

Andrea ma zaujala svoju tvorbou. Spôsobom akým vyberá farby, tvary a kompozíciu objektov. V jej tvorbe nachádzam odkaz, ktorý mi komunikuje srdce a úprimnosť. Kúpil som si niekoľko jej diel. Obrazy sú veľmi rozmanité, ale zároveň pôsobia harmonicky. Ak premýšľate nad kúpou obrazov, odporúčam vám túto umelkyňu.

referencie sú uvedené so súhlasom majiteľov obrazov

bottom of page