REFERENCES

Martina from Slovakia:

Adka je uzasne nadana kreativna maliarka a architektka. Je inspirovana priamo nebom; preto jej malby nie len ze oziaria; obcerstvia priestor; ale aj vase srdcia. Ked sa pozeram na obraz , ktory mam od adky som plna nadeje a radosti. 
Adka sa vyzna; vypocuje; zodpovie vase otazky; vie odhadnut vas aj vas ineterier a perfektne poradit ; co sa vam najviac hodi. Velmi odporucam Ju a jej tvorbu. Je proste skvela

Jana from Slovakia:

Je tomu par rokov, co mi Andrejkin obraz dominuje v obyvacke. Uz si uprimne nedokazem predstavit ako tam vobec niekedy mohol nebyt. Mam aj ine, ale tento je “special.” VELMI ho mam rada, tak ako aj Aďku. 

Andrej from Slovakia:

Od Andrejky som si pred viac ako rokom kúpil úžasný obraz, ktorý sa ťažko popisuje. Ale v zásade je celý o možnosti vstúpiť do nádherného a oživujúceho Božieho pokoja, v ktorom sa dá odpočívať nad trápeniami a výzvami života. Rozhodne doporučujem obzrieť si jej tvorbu!

Barbora from Slovakia:

Od Andrejky máme nádherný obraz, jeho názov je Potenciál. Tento obraz je pre mňa veľmi vzácny, lebo keď sa naň zahľadím vždy mi pripomenie, že aj keď ja, ako človek zlyhám a neviem, ako ďalej ísť...je tu Boží potenciál, ktorý do nás vložil a Jeho obrovská nádej, do ktorej nás povoláva.. Andrejka má obrovský talent a jej obrazy sú naozaj unikátne a rozjasnia každé miesto.

Roman from Slovakia:

Andrea ma zaujala svoju tvorbou. Spôsobom akým vyberá farby, tvary a kompozíciu objektov. V jej tvorbe nachádzam odkaz, ktorý mi komunikuje srdce a úprimnosť. Kúpil som si niekoľko jej diel. Obrazy sú veľmi rozmanité, ale zároveň pôsobia harmonicky. Ak premýšľate nad kúpou obrazov, odporúčam vám túto umelkyňu.

referencie sú uvedené so súhlasom majiteľov obrazov